תגיות: | נכתב ע"י: סינגל ספידי בתאריך 3 במאי 2018

פילטרים באינסטגרם ובפייסבוק הם המוצר הלוהט של 2021 אינסטגרם יצרה פלטפורמה למציאות רבודה, בה כולם יכולים לקחת חלק ולעצב פילטרים לאינסטגרם שמתאימים לשיתוף בסטורי.  העדכון האחרון של אינסטגרם פתח את האופציה עבור משתמשים ויוצרים מכל העולם לקחת חלק בעיצוב פילטרים לאינסטגרם. דבר זה יצר באזז מטורף והביא לגל של עיצובים לא מהעולם הזה. אינסטגרם יצרה מציאות רבודה בה כמעט הכל אפשרי ועבור כולם. להיות דמות מצוירת מדיסני, לרחף בין עננים, לאכול דבש עם פו הדב או להיות דמות עם כוחות על הם רק חלק מהדברים הרבים שאפשר ליצור עם פילטרים לאינסטגרם. רוצים לעצב פילטרים לאינסטגרם גם?
אם אתם רוצים להעשיר את הידע שלכם על פילטרים באינסטגרם כדאי שתמשיכו לגלול

כיצד ליצור פילטרים לאינסטגרם?

אם שאלתם את עצמכם איך יוצרים פילטרים לאינסטגרם ראשית עליכם להכיר את – Spark AR Studio התכונות היחידה ליצירת פילטרים והיא נמצאת כאמור בגרסת בטא פתוחה, כך שמותגים, יוצרים, משפיעים – ובאמת, כל אחד – יכולים להתחיל ליצור אפקטים AR מותאמים אישית משלכם עבור אינסטגרם.

ולמרות שזה אולי נשמע מאיים, התוכנה מיועדת לכל אחד ללא קשר לרקע הטכני. כל שעליכם לעשות הוא להוריד את התוכנה ותוכלו מיד להתחיל לבנות אפקטים מציאות רבודה משלכם לסטורי אינסטגרם. בנוסף, אתם אפילו לא צריכים לדעת כיצד לכתוב קוד כדי להתחיל לעצב עם Spark AR Studio. אם אתם חדשים לחלוטין בעולם העיצוב הגרפי, התחילו על ידי למידת היסודות באמצעות דף המידע  וצפו במדריכי הלימוד שלהם. משם אתם יכולים להתחיל לנווט עם הכלי – בעוד שהוא די אינטואיטיבי לעיצוב, גם לאלו מאיתנו עם רקע טכני מוגבל, יכולים להיות יצירתיים עם אפקטים של מציאות רבודה לאינסטגרם עם ניסוי וטעייה!

פילטר אינסטגרם

פייסבוק מספקת גם המון מידע ומדריכים המסבירים לא רק כיצד לבנות אפקטים של מציאות רבודה משלכם (כולל מרקמים, חפצים, מסנני פנים, משחקים ועוד),
אלא גם את תהליך האישור ואיך להגיש את האפקטים שלכם שיפורסמו. הקהילה היצירתית מלאה גם במעצבים אשר להוטים לעזור – כך שאם נתקלים בבעיות, תוכלו בהחלט לפרסם שאלה בקבוצות הפייסבוק בתחום.

איך לפרסם פילטרים באינסטגרם:

לאחר יצירת הפילטר, תוכלו לפרסם אותו בפרופיל אינסטגרם או לשתף אותו בסטורי. כאשר העוקבים שלכם יראו את אפקט, הם יוכלו לבחור בו ולהשתמש בו בסטורי שלהם. כל אפקט AR שנוצר על ידי צד שלישי יציין מיהו היוצר בתחתית, כך שהחשבון המקורי עדיין יקבל את כל הקרדיט (ונקווה שגם כמה עוקבים נוספים!). בתור יוצרי פילטרים תהה לכם את האופציה לשתף את הלינק לפילטר שלכם, הכפתור נמצא בחלק העליון של הטלפון שלכם תחת האייקון של הקישור 🔗 לחיצה על הקישור תפתח לכם אופציה להוסיף כפתור "החלק למעלה" שיעזור לעוקבים שלכם להשתמש בפילטר.

פילטרים באינסטגרם פנים כחולות
פילטר אינסטגרם עם טקסטורת מסכה

מה חשוב לדעת לפני שמכינים פילטר לאינסטגרם

פילטר באינסטגרם ממוצע מכיל אלמנטים מעולמות העיצוב והגרפיקה, תלת מימד ואנימציה, סאונד ומוזיקה, כל אלו יחדיו יוצרים חווית מציאות מדומה,
עם התובנה הזו כדאי לקחת את היצירתיות שלכם צעד אחד קדימה ולחשוב איך אתם יכולים לנצל את היכולות של התוכנה באופן מקסימלי בכדי לייצר פילטרים שונים ומיוחדים ממה שכולם רואים היום.
כדי להתחיל לחשוב קודם כל שווה לבדוק את האם מישהו כבר בנה את הפילטר שרציתם לבנות האם הרעיון שלכם מקורי מספיק?
מה יגרום לאנשים להשתמש בפילטר שלכם