10 כללי הזהב של דניאל נגראנו למתחילים

שחקן הפוקר הקנדי הוא אחד הטובים בעולם. לנגריאנו היו וממשיך להיות חיים של מסירות לפוקר שהתחילו בגיל מוקדם מאוד, בערך מגיל 15, אז הוא התחיל לשחק במשחק הקלפים הפופולרי הזה באותו זמן שהוא התמסר לנסות אחרים כמו כמו ביליארד, הימורי ספורט וכן הלאה.

כל זה איפשר לו להפוך לשחקן שהוא היום, עם שישה צמידי אליפות העולם בפוקר (WSOP) הנחשבים להכרה הגבוהה ביותר לתחרויות במשחק הקלפים הזה.

לקנדי דניאל נגראנו יש ניסיון רב במגזר זה, למעשה, הוא כתב מספר ספרים המוקדשים לחובבים ואנשי מקצוע של משחק הקלפים הזה כדי לעזור להם לשפר את האסטרטגיה שלהם. בין הפופולריים ביותר הם 'טקסס הולדם פוקר: כוחה של אסטרטגיה' ו'עוד חוכמת הולדם פוקר לכולם: 50 טיפים חדשים כדי להפוך אותך למנצח'.

להלן 10 כללי הזהב של Negreanu שכדאי תמיד לזכור כדי להפוך למקצוענים במשחק הקלפים המפורסם בעולם הזה. תמשיך לקרוא!

1. אל תראה את הקלפים שלך אם אתה לא צריך

אחת העצות ש- Negreanu תמיד חוזר עליהן בהרצאותיו ובכמה מהספרים שכתב היא לא להראות את הקלפים שלכם אם לא חייבים.

מומחה הפוקר מבהיר שהשחקנים האחרים ינתחו בעבר כמה הימרת וכיצד פעלת כדי לאסוף את כל פרטי היד שלך, כך שאין צורך להציג את הקלפים שלך – ללא קשר אם יש לך משחק טוב או אם אתה בלאף-.

בהרצאות, כיתות אמן ובספרים של Negreanu השחקן המקצועי מסביר כי היריבים ישתמשו בידע של היד כדי להתעמת איתך, לכן, אתה רק צריך להראות את הקלפים שלך כשצריך ולזכור שזה משהו שאתה יודע עם ניסיון.

2. אל תבלוף

משהו שאפשר לקרוא בספרו של נגריאנו ושהוא חזר עליו בכמה הזדמנויות הוא שאנשי מקצוע בפוקר לא מבלףים כמו שאנשים חושבים. Negreanu מסביר שזו אחת הטעויות שרוב הטירונים עושים כשהם מתמודדים עם מקצוענים, מתוך מחשבה שהם תמיד מייצרים מניפולציות נפשיות.

מומחים, הוא אומר, מנצחים כי הם משחקים עם עקרונות בסיסיים תקינים ומסוגלים לזהות מצבים מסוכנים. המסקנה של נגריאנו היא שכאשר מקצוען משחק בקופה גדולה הוא ממעט לבלף, במיוחד בטורניר שבו מהלך רע אחד יכול לעלות לו בכל הצ'יפים שלו.

3. למד כיצד לקרוא שחקנים

עוד טיפים של מומחה הפוקר הוא ללמוד לקרוא את השחקנים ולשים לב לפרטים הקטנים. עם זאת, הוא מדגיש שכל שחקן הוא שונה ושזה נלמד מניסיון. הוא מסביר שהוא עשה מספר פעמים מספר הפוכים כדי להטעות את שאר היריבים.

להוט להעמיק בעולם האסטרטגי של הפוקר? הספרייה המקיפה שלנו של פוסטים בבלוג על מושגי פוקר שונים יכולה להנחות את המסע שלך, לכסות נושאים מאסטרטגיות בסיסיות ועד טקטיקות מורכבות. בקר כעת במדור הבלוג שלנו כדי להעלות את משחק הפוקר שלך ולהערים על היריבים שלך.

4. אין להאריך משחקי רופפים במשך זמן רב מדי.

לשחק משוחרר יותר מדי זמן כשהפלופים זולים זו לא אסטרטגיה טובה, מסביר נגריאנו. השחקן המקצועי מזכיר שלראות הרבה סירים כשהם זולים זו החלטה שגויה.

הוא מבהיר שצליעה כשהבליינדים זולים לא מאפשרת לך לזכות בהרבה כסף. למשל, עם בליינדים של 25/50 יש לי 75 נקודות בקופה וזהו. עבור Negreanu, הזמן האידיאלי לפתוח את היד הוא כשהאנטים נכנסים בפלופ, ומכאן ואילך אתה יכול לשחק משוחרר.

5. יש לך מטרה ברורה מהרגע הראשון.

זהו מפתח נוסף לאסטרטגיה של נגריאנו. למומחה במשחק קלפים זה חיוני שתהיה לו מטרה ברורה וכיצד להשיג אותה, אך גם מדוע. עבור Negreanu הגדרת מטרה יכולה לעזור להשיג יציבות רבה יותר במהלך הטורניר, כמו גם להביא יותר עניין במשחק ולהילחם כדי להיות מספר אחד.

6. לגרום לשחקנים האחרים לחשוב שאתה משחק חזק.

משחק חזק פירושו לשמור על שליטה יציבה על מספר הידיים ששיחקו או, מה שזה אותו הדבר, לשחק מעט לאורך הסיבובים. כפי שמראה סטטיסטיקה, בדרך כלל רק 10% עד 25% מכל ידי הפוקר שווה לשחק.

עבור Negreanu חלק חשוב מאוד באסטרטגיה הוא לגרום לשאר היריבים להאמין שאתה מיישם את האסטרטגיה הזו. המפתח הוא לגרום לשחקנים האחרים להבין שלא שיחקת ביד הרבה זמן כדי להרוויח מזה.

7. לשחק ידיים זבל מהכפתור

אסטרטגיה זו חלה על מצבים עם ידיים זבל לאחר הפלופ ובטורנירי הולדם ללא לימיט. השחקן חושף מצב שבו הוא מכיר את שני היריבים לאחר שהתחרה איתם במשך שעות ואחד מהם מעלה עם קלפים אולי גרועים והשני קורא, בזמן שאתה בעמדת הכפתור עם יד זבל.

הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות במקרים כאלה, הוא אומר, הוא להתקשר גם כן או ללכת על הכל. כפי שמוסבר בספרים, כיתות אמן ומאמרים של נגריאנו שפרסמו אותו, הדבר הטוב ביותר לעשות – במצבים אלה – הוא להתקפל. , העלה כדי להכפיל או להעלות גבוה יותר. בנוסף, בגלל שאתה בבלוף שלם וכדי למנוע מהיריבים שלך לקרוא לפלופ, עדיף להעלות ערך גבוה מכפול.

8. סמוך על האינסטינקט הראשון שלך

טיפ נוסף שמציע מומחה הפוקר הוא לסמוך על האינסטינקט הראשון שלך. השחקן מדגיש שזה עשוי להיות הטיפ היקר ביותר שהוא חולק ואומר כי "זה פשוט, אך עם זאת פשוט ועוצמתי במיוחד". הוא מדגיש כי על ידי בחינת הידיים באופן אנליטי בלבד, וניתוח הסיכויים, ניתן לפספס חלק חשוב מהמסר ששלח תת המודע שלך.

זה בסיסי כדי לדעת לקרוא את היריבים ולקבוע אם באמת יש להם או שהם מבלף. זה מצביע על כך, קודם כל, עליך לסקור את ההימורים, לנתח את התנהגות העבר של היריב, את המצב הרגשי הנוכחי ולאשש את המתמטיקה. במקרה שכל זה נכשל, הגיע הזמן לסמוך על האינסטינקט הראשון שלך.

9. איך לשחק זוג מלכים.

למרות שמלכים יכולים להיות מאוד שימושיים כדי לנצח בכל משחק (זו היד השנייה הכי טובה שאפשר לחלק לך בטקסס הולדם), כפי שהוסבר בספרו של נגריאנו, השחקן המקצועי מציין שזה גם יכול לעלות לך הרבה כסף אם אתה לא מהמר בדרך הנכונה. כדי לשחק מלכים כמו שצריך, יש לזכור את הדברים הבאים:

  • זה כמעט אף פעם לא נכון להיפטר מהם לפני הפלופ.
  • עליך להמר כמו על כל קלף חזק אחר (לדוגמה, העלאה מתונה בסביבות שלושה בליינדים).
  • אל תעשה מחזות חשודים או מוזרים, כדי לא לתת רמזים.

10. להיכשל וללמוד

דניאל נגראנו מזהה שהוא נכשל פעמים רבות ושזה עזר לו להפוך לשחקן שהוא היום. אני צריך לשחק עם הראש ולהפסיד כמה שפחות. כשלים אחרי הכל משזפים את שחקני הפוקר המקצועיים.

רוצה ללמוד עוד על ניהול משחקי הפוקר שלך, במיוחד במהלך פסי ניצחונות או הפסדים? חקור את מדור הבלוג שלנו למגוון מאמרים על פסים בפוקר, שם תקבל תובנות לגבי ניהול המשחק שלך בתקופות אינטנסיביות אלו. צלול פנימה עכשיו כדי להצטייד בידע רב ערך בפוקר!

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן