אודות

Who we are

קשה להסביר סטייל, אבל קל לזהות כשרואים אותו

סוף סוף, אופניים חשמליים המאפשרים ליהנות מכל העולמות: ביצועים מדהימים, ועיצוב יפייפה.
חווית רכיבה חדשנית, מרגשת וידידותית לסביבה.
איך כל זה קורה? פשוט מאד: בזכות ראייה קדימה, וחשיבה מחוץ לקופסא.
אנו באלקטריק קונספטס, גאים להציג אופניים לכל רוכב שמחפש את השילוב המושלם בין ביצועים, אפשרויות, וכמובן – עיצוב.
אנו משתמשים ברכיבי אופניים מהמעלה הראשונה בעולם, הכוללים מנועים וסוללות המסוגלים להניע את האופניים עד למהירות 25 קמ”ש, ושילוב שלדות אופניים ואבזרים באיכות גבוהה על מנת להבטיח מהירות, יעילות, עמידות ונוחות. עבודה עם ספקי קצה איכותיים מחייבת אותנו בשירות ללא פשרות. החל מתחזוקת שלדת האופניים, הרכיבים המתבלים והמתכלים, ועד תוכנת ניטור למנועים החשמליים.
אנו נעזור לכם לבחור את האופניים שהכי מתאימים לכם, ולאחר מכן – נלווה אתכם לאורך כל הדרך. עם אופניים חכמים, מגיע גם שירות חכם – ונדאג שתקבלו את התמיכה שאנו היינו רוצים לקבל.
קדימה, הצטרפו עוד היום למהפכת הרכיבה החכמה והמעוצבת. צאו לדרך, אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

Counter

Megnor Histroy

היתרונות שלנו

בניית גלגלים בהתאמה אישית
המכונאים שלנו מחויבים לרמה הגבוהה ביותר, ובעלי ניסיון רב שנים לא רק בבנית גלגלים, אלא גם בגיאומטריה של חישוקים וחישורים. עם תשומת לב קנאית לפרטים המאפשרת לנו ייצר גלגלים ברמה הגבוהה תוך שילוב מנועים חשמליים והכלת מומנט כוח על הציר
שירות מכונאות אופניים מקצועי
עבודה עם ספקי קצה איכותיים מחייבת אותנו בשירות ללא פשרות. החל מתחזוקת שלדת האופניים, הרכיבים המתבלים והמתכלים ועד תוכנת ניטור למנועים למנועים החשמליים.
ייצור חלקים בהתאמה אישית
כל החלקים שלנו מיוצרים לעמידות וסיבולת מדוייקת באמצעות שימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר. אנו משתמשים במגוון רחב של ציוד, הכולל מחרטות סי אנד סי, יחד עם מגוון רחב של מכונות וציוד ידני.
שירות לקוחות
עבודה עם מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, דורשת שירות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים שירות יוצא דופן ברמה בינלאומית, ממש כמו שאנו היינו רוצים לקבל. חשוב לנו לטפל בכל פניה או בעיה, גדולה כקטנה.
חדשנות
הדרך היחידה לשרוד היא באמצעות נסיונות חוזרים ונשנים להפוך למשהו חדש. זהו הרעיון מאחורי פיתוח מתמשך, שיוצר התמרה לחדשנות.
אינטגרציה
הצוות שלנו בחיפוש מתמיד אחר הרכיבים הטובים בעולם, המאפשרים אינטגרציה מושלמת ביניהם, ליצירת אופניים באיכות חסרת פשרות.

Counter

Our Brands

המותגים שלנו

 

 

X